Nieuws
Team B.C.S. presteert goed op nachtvolleybaltoernooi!
Geplaatst op 10-12-2011
Het team B.C.S. (Jan-Klaas, Els, Ronald, Iwan & Sonja en Berry & Ilse) heeft tijdens het nachtvolleybaltoernooi 2011 bovenverwachting gepresteerd door als eerste door te gaan in een poule van zes. Uiteindelijk strandde het team in de kwartfinale door in twee sets te verliezen van, de uiteindelijk verliezend finalist, team Club van 't Oosterd.
In (de recreatieve) poule B werd begonnen met een gelijkspel tegen team Klooster Keet, beide wisten één set winnend af te sluiten. Daarna volgden overwinningen tegen de teams RBS-Stegeman, de Terrors en Keep on Smiling! waarmee de plaatsing voor de kwartfinales een feit was. De laatste poulewedstrijd tegen KM Auto's ging bijna geheel verloren totdat in de slotseconde van de tweede set nog gelijk werd gemaakt. Team B.c.S. stond uiteindelijk met 15 punten gedeeld bovenaan in de poule samen met RBS-Stegeman. Onderling resultaat zorgde ervoor dat B.C.S. eerste werd.
Uiteindelijk bleek de kwartfinale het hoogst haalbare, omdat tegenstander Club van 't Oosterd een maatje te groot bleek.
Al met al een goede prestatie! Volgend seizoen hopen we minimaal weer hetzelfde te kunnen halen!
(de foto's volgen snel)

